Key upgrades over the previous model, the Samsung Galaxy A70, in addition to a newer operating system, Android 10, and chipset, the Qualcomm Snapdragon 730, and an improved camera. The phone has a Super AMOLED Plus FHD+ 6.7" display, a 64 MP wide, 12 MP ultrawide, 5 MP depth, and 5 MP macro camera, a 4500 mAh battery, and an ultrasonic in-screen fingerprint sensor.[3]. Satın aldığım her cihaz beni yolda bırakmadı , çoğunu model yükseltmek adına eşe dosta hediye ettim ve halaa da kullanıldığını görüyorum. It also has an in-display optical fingerprint sensor. Çok daha yüksek görüntü kalitesi sunması ve kullanışlı ekranı sayesinde Samsung yeni bir tecrübe sunmayı planlıyor.

İdeal bir ekran boyutu bulunan A71 üstün bir performans sunuyor. Kullanılan ritmik desenleri ise farklı isimlere sahip.

The front cameras can shoot 1080p at 30 fps. Bunlar arasında oyun oynamak, film izlemek ve internet üzerinde gezinmek sayılabilir.

Bir kere sürekli donuyor. The rear cameras also have Super Steady OIS.

Samsung A71 modelinde ise farklı depolama kapasitelerine sahip farklı renklerde ürünler kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Yıllardan beri hayatımızda , kalite açısından tecrübe edindiğimiz marka olduğundan dolayı tercih ettim. Samsung Cep Telefonları fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Samsung Galaxy A71 comes with a powerful 4,500 mAh battery*, giving you the freedom and convenience to share and stream. Pek memnun kalabileceğiniz düşündüğüm bir telefon değil. Dinamik bir desenle kullanılarak tasarlanan bu model ürünlerde pastel renkler ağırlıklı olarak karşımıza çıkıyor. Pürüzsüz, kavraması kolay ve kavisli kenarlı ekran tasarımı ile Galaxy A71, birçok özelliği bünyesinde birleştiriyor.

Uzay mekiği gibi bir telefon. Samsung Galaxy A71 Android smartphone. The Galaxy A71 has a 6.7" Super AMOLED Plus Infinity O display with an FHD+ 1080x2400 resolution with a 20:9 aspect ratio and a ~393 ppi density with Corning Gorilla Glass 3. Bu geniş depolama alanı sizlere istediğiniz özgürlüğü veriyor. Yakın çekim veya ultra geniş çekim yapmak isterseniz farklı kamera özellikleri sunuluyor. [8], "Samsung Announces New Galaxy A71 and Galaxy A51", "Samsung Galaxy A51 and Galaxy A71 announced (Update: A51 now in India)", "Samsung's Galaxy A71 and A51 pack 5G, starting at just $500", "Samsung's Galaxy A71 5G UW is Verizon's cheapest 5G phone yet", G920x (Galaxy S6) G925x (Galaxy S6 Edge) G928x (Galaxy S6 Edge+), G970x (Galaxy S10e) G973x (Galaxy S10) G975x (Galaxy S10 Plus) G977x (Galaxy S10 5G), G980x (Galaxy S20) G986x (Galaxy S20+) G988x (Galaxy S20 Ultra), N970x (Galaxy Note 10), N975x (Galaxy Note 10 Plus), N980x (Galaxy Note 20), N985x (Galaxy Note 20 Ultra), https://en.wikipedia.org/w/index.php?title=Samsung_Galaxy_A71&oldid=987999051, Short description is different from Wikidata, Creative Commons Attribution-ShareAlike License, 64 MP wide, 12 MP ultrawide, 5 MP macro, 5 MP depth, Optical fingerprint sensor (in display), accelerometer, gyro, proximity, compass, This page was last edited on 10 November 2020, at 13:51. Hem cebinizi hem de ihtiyaçlarınızı düşünen Cimri.com, fiyat performans açısından ideal olan A71 telefon modellerini farklı renk ve tasarımlarla kullanıcıların beğenisine sunuyor.

Ultra geniş kamerası ile fotoğraflarınıza geniş bir perspektif kazandırabilirsiniz. Bence donanım olarak zayıf kalmış bir telefon. 128 GB ve arttırılabilir depolama alanı ile bütün bilgileriniz her zaman yanınızda olsun. Tasarımı çok iyi. [5], The Samsung Galaxy A71 was announced and released in December of 2019 along with the Galaxy A51.

Ekran kalitesi önemli olduğu için gerçeğe yakın canlı renklerin olması sizlere eşsiz bir kullanıcı deneyimi yaşatabilir.

[7] A 5G ultra-wideband version with mmWave support is exclusive to Verizon. Ekran üzerinde çalışırken veya farklı uygulamalar arası geçiş yaparken farklı işleri aynı hızda yapmanıza ve zaman kaybetmemenize olanak veriyor. Ben samsunga güvenip aldım. It comes with a non-removable 4500mAh lithium polymer battery which charges with a 25W Super Fast Charger. İstediğiniz zaman geçiş yapabileceğiniz aktiviteler bulunması sevdiğiniz oyunlardan daha çok keyif almanızı sağlayabilir. A71 Quad Cam adı verilen bu kamera, profesyonel düzeyde çekimler yapmak için gayet uygun. Slow motion modu özelliği çok güzel. Batarya süresi çok uzun şarjı neredeyse iki gün gidiyor. Samsung Galaxy A71, 6.7 inç ekran büyüklüğünün yanı sıra 1080 x 2400 piksel ekran çözünürlüğüyle birlikte muhteşem görüntü kalitesine sahiptir.

Xiaomi Redmi Note 8 Pro 64GB 6GB Ram 6.53 inç 64MP Akıllı Cep Telefonu Siyah, Oppo Reno2 Z 128GB 8GB Ram 6.53 inç 48MP Akıllı Cep Telefonu Beyaz, Apple iPhone 11 64GB 4GB Ram 6.1 inç 12MP Akıllı Cep Telefonu Siyah, Huawei P30 Lite 128GB 4GB 6.15 inç 48MP Akıllı Cep Telefonu Siyah, Apple iPhone 8 Plus 64 GB 5.5 İnç 12 MP Akıllı Cep Telefonu, Samsung Galaxy A71 128GB 6GB Ram 6.7 inç 64MP Akıllı Cep Telefonu, Samsung Galaxy A71 128GB 8GB Ram 6.7 inç 64MP Akıllı Cep Telefonu Siyah Fiyatları. Tüm hakları saklıdır. Özellikle 128 GB modelinden bahsetmek gerekirse bu geniş depolama alanı saklamak istediğiniz anlar, gerekli olan uygulamalar ve çok daha fazlası için oldukça yeterli. Samsung Galaxy A71 128GB kamera ve çözünürlüğünden söz etmek gerekirse geniş çekim özellikleri incelenebilir. Announced Dec 2019.

Samsung kalitesine yakışlmamış. Gece fotoğrafı özelliği sayesinde gece çekim yapmak isterseniz gerekli ışık ayarlamaları otomatik olarak yapılabiliyor. 8 GB RAM’i ile arka planda çalışan uygulamalar işinizi aksatmayacaktır. 'nin tescilli markasıdır. A71 model telefonların özelliklerini incelerken de ek özelliklerden kamera özelliklerine kadar tablodan hangi avantajlarla donatıldığını öğrenebilirsiniz. Almayı düşümnenler varsa bence mutlaka tekrar bir düşünün. Hızlı bir telefon.

Tasarım özellikleri ve teknik avantajları inceleyerek bu model hakkında daha detaylı bilgiler elde edebilirsiniz. Birden fazla aktivite arasında hızlı geçişler yapabilirsiniz. Telefon üzerinde izlediğiniz ve yaptığınız aktiviteler oldukça çeşitli olabilir. Samsung çok sevdiğim bir marka olmasına rağmen bu modelinden hiç memnun kalmadım. The phone itself measures 163.6 mm (6.44 in) x 76 mm (3.0 in) x 7.7 mm (0.30 in) and weighs 179 g (6.3 oz) whereas the 5G variant measures 162.5 mm (6.40 in) x 75.5 mm (2.97 in) x 8.1 mm (0.32 in) and weighs 185 g (6.5 oz). Bu telefon ciddi anlamda efsane. Ayrıca önde bulunan 32 MP kamerasının yanında arkada bulunan 64 MP, 12 MP, 5 MP ve 5 MP ana kameralarıyla muhteşem fotoğraflar çekmenize olanak tanır. Galaxy A71'in simetrik olarak hizalanmış 6,7 'Sonsuz-O ekranının tasarımında birçok teknolojik özellikler var. Daha önce farklı bir modelini kısa bir süre kullanmıştım ve memnun kalmıştım ona dayanarak bu modlini de aldım ama maalesef hiç memnun kalmadım. Dual SIM capability keeps you connected. Samsung Galaxy A71 128GB ekran özellikleri arasında canlı renkler sunması dikkat çekiyor. Yine model yükseltmek açısından , kalitesini bildiğimden ihtiyacım olan özelliklerin tam anlamıyla hakkını verdiğini düşündüğümden markanın bu modelini satın aldım.

bilemiyorum benim şansıma mı böyle denk geldi ama çok yavaş bir telefon.

Sen de düşüncelerini diğer kullanıcılarla. Bu geniş görüş alanı ise özellikle bir şehir manzarası çekerken daha çok alanı fotoğraflarınıza sığdırabileceğiniz anlamına geliyor. Ücretsiz ve Hızlı Teslimat ile Arçelik Kapında! A71 model telefonları incelerken cimri.com’un sizlere sunduğu özellik, fiyat analizi, mağaza fiyatları ve yorumlar kategorilerine ulaşabilirsiniz. The phone comes with either 6GB or 8GB RAM as well as 128GB internal storage, which can be expanded via a microSD card of up to 512GB.

Bir telefonda yaptığınız aktiviteler doğrultusunda uzun zaman geçirdiğiniz ekranların kalitesi son derece önemli. Samsung Galaxy A71 128GB 8GB Ram 6.7 inç 64MP Akıllı Cep Telefonu Siyah ürününün 12 adet mağaza içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin. Prism Crush Black, Silver, Blue ve Pink modelleri arasında seçim yaparken kişisel tercihlerinizi göz önünde tutabilirsiniz. An immersive Super AMOLED Infinity-O Display turns switching between social apps and watching videos into a whole new experience. 100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli ücretsiz kargo, GittiGidiyor'da 75 TL'ye varan Chip-Para Kampanyası, ING Alışverişçi ile 60 Aya Varan Taksit Fırsat, Türkiye’de İlk Defa Alışveriş Kredisi Burada. Kamerası süper. Portre modu var gece çekim modu da var. Daha detaylı olarak  A71 Samsung model telefonların incelemesini yapmak için telefon detaylarına da göz atma imkanından da yararlanabilirsiniz. Fiyat ve A71 modelleri arasında karşılaştırma yapmak için Cimri.com’u ziyaret ederek en uygun fiyatlara sahip ürünler arasından bütçenize uygun olanı tercih edebilirsiniz. [6] Samsung later announced a 5G variant in April 2020 featuring an Exynos 980 SoC. It was announced and released in December 2019. Ünlü Markalarda Her Gün Yeni Kampanyalar! A standard 5G variant of the phone was introduced in April 2020, as well as a 5G UW variant in July 2020. inanılmaz güzel bir telefon gerçekten de kameralarına bayıldım diyebilirim bataryası da çok dayanıklı genel olarak fiyatını da çok uygun buldum bence başarılı bir telefon olmuş ben severek aldım çok da severek kullanıyorum samsung yine harikalar yaratmış diyebilirim. Copyright © 2007 – 2020 Cimri A.Ş. A71 modelinde üstün performans sunan bu özellikleri uygun fiyatlarla satın alma imkanına sahipsiniz.

Kaliteli ve parlak ürün kaplaması sayesinde elde tutmayı rahat bir hale getiriyor.